Grafické portfólio - náhodný výběr

Pavel Miřejovský - Designer, Grafik, Web Developer

„Kreativní, spolehlivý a zodpovědný přístup, externista na volné noze k Vašim službám“

Mobil:607 166 763
Email:

[email protected]

ICQ:ICQ 93693779
Skype:Skype pavel.mirejovsky

Doporučení od klientů (Celkem: 18)

Robert Vlach - Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Robert Vlach (Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze)

Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Andrea Kilianová - Interiérový designér/bytový architekt

Andrea Kilianová (Interiérový designér/bytový architekt)

S Pavlem Miřejovským spolupracuji s přestávkami už pár let a vždy jsem s výsledkem moc spokojená. Ať už se jednalo o tvorbu loga či nových webových stránek, pokaždé se snažil co nejvíce vyhovět mým představám a upravovat jednotlivé verze k mojí plné spokojenosti. Pavel patří k lidem, kteří nepoužívají výraz „to nepůjde“ a vždy se snaží najít způsob, aby to šlo. Na čem jsme se dohodli, to klaplo, co jsem si vymyslela, to dokázal převést do reality. K tomu byl navíc vždy naprosto spolehlivý, rychlý a flexibilní. Spolupráce s Pavlem Miřejovským je radost a vždy se na něj budu ráda obracet i v budoucnu.

Tomáš Soukup - Copywriter a stratég webového obsahu

Tomáš Soukup (Copywriter a stratég webového obsahu)

S Pavlem jsem spolupracoval na tvorbě webu pro významného klienta z oblasti průmyslového čištění. Rychlost Pavlovy odezvy i úroveň jeho odborných znalostí mě popravdě dostaly. Základ webové prezentace a grafiku vytvořil během několika dní, připomínky za pár hodin zapracoval, bleskově odpověděl na každou otázku. Nebál se ani konstruktivní kritiky, která mi pomohla textaci vylepšit. Výsledkem je web, na který jsem opravdu hrdý – a z velké části je to Pavlova zásluha. Pokud hledáte webdesignera, který svému řemeslu rozumí a neplní jen slepě zadání, určitě se na Pavla obraťte.

Zobrazit všechna doporučení