Grafické portfólio - náhodný výběr

Pavel Miřejovský - Designer, Grafik, Web Developer

„Kreativní, spolehlivý a zodpovědný přístup, externista na volné noze k Vašim službám“

Mobil:607 166 763
Email:

[email protected]

ICQ:ICQ 93693779
Skype:Skype pavel.mirejovsky

Doporučení od klientů (Celkem: 18)

Robert Vlach - Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Robert Vlach (Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze)

Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Richard Strouhal - Pořadatel běžeckého závodu POSÁZAVSKÝ 1/2 MARATON

Richard Strouhal (Pořadatel běžeckého závodu POSÁZAVSKÝ 1/2 MARATON)

Pavel nám rychle a vlastně hned na první pokus vytvořil dvě loga – pro běžecký závod a turistický pochod. Byť jsme komunikovali jen přes emaily, navzájem jsme si rychle předali pár základních informací a Pavel vytvořil to co jsme chtěli. Obával jsem se různého ladění a vybírání z více verzí, ale Pavel nám svým přístupem a kvalitní dodávkou ušetřil spoustu času a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu jen doporučit!

Hedvika Novotná - Interior Designer & Experienced PR professional

Hedvika Novotná (Interior Designer & Experienced PR professional)

Pavel je nejen kreativní, rychlý, ochotný naslouchat klientovi, ale zároveň má velmi přátelskou a otevřenou povahu. Doposud jsme spolupracovali na tvorbě a údržbě webových stránek, firemních profilů na sociálních sítích a na návrzích grafiky letáků, bannerů, newsletterů. Díky Pavlovým znalostem grafického softwaru a díky jeho výtvarnému cítění pro něj není problém tvořit grafiku pro nejrůznější projekty, ať už jde o návrh loga pro neziskovou organizaci, o vytvoření kompletního grafického vizuálu pro mezinárodní firmu či o profesionální velkoplošnou projekci, jakou je videomapping. Spolupracovat s Pavlem je vážně radost.

Zobrazit všechna doporučení