Grafické portfólio - náhodný výběr

Pavel Miřejovský - Designer, Grafik, Web Developer

„Kreativní, spolehlivý a zodpovědný přístup, externista na volné noze k Vašim službám“

Mobil:607 166 763
Email:

[email protected]

ICQ:ICQ 93693779
Skype:Skype pavel.mirejovsky

Doporučení od klientů (Celkem: 17)

Robert Vlach - Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Robert Vlach (Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze)

Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Zdeněk Malina - Berry TV

Zdeněk Malina (Berry TV)

Myslel jsem si, že pojem „Zlaté české ručičky“ již leží na dně některého z oceánů planety Země. A asi by tento pojem dál dřímal v hlubinách zapomnění, nebýt grafika, „Šumachra“ ve svém oboru, Pavla Miřejovského. Na Pavla jsem narazil na jednom webu pro grafiky a i přes to, že jsem netušil, co se v něm skrývá, mě přesvědčil již krátce po startu naší spolupráce. Lidský přístup tohoto profesionála nebylo jediné co musím hodnotit kladně. Komunikace, spolehlivost, rychlost a hlavně dobře odvedená práce nás dovedla k cíli. Logo, které nám Pavel navrhl předčilo naše očekávání. A jsem si jistý, že realizací loga Berry TV pro mladého, začínajícího youtubera, to určitě neskončí. Již dnes plánujeme další spolupráci. Pavle, ještě jednou vám děkuji a přeji hodně úspěchů nejen v pracovním životě.

Andrea Kilianová - Interiérový designér/bytový architekt

Andrea Kilianová (Interiérový designér/bytový architekt)

S Pavlem Miřejovským spolupracuji s přestávkami už pár let a vždy jsem s výsledkem moc spokojená. Ať už se jednalo o tvorbu loga či nových webových stránek, pokaždé se snažil co nejvíce vyhovět mým představám a upravovat jednotlivé verze k mojí plné spokojenosti. Pavel patří k lidem, kteří nepoužívají výraz „to nepůjde“ a vždy se snaží najít způsob, aby to šlo. Na čem jsme se dohodli, to klaplo, co jsem si vymyslela, to dokázal převést do reality. K tomu byl navíc vždy naprosto spolehlivý, rychlý a flexibilní. Spolupráce s Pavlem Miřejovským je radost a vždy se na něj budu ráda obracet i v budoucnu.

Zobrazit všechna doporučení