Grafické portfólio - náhodný výběr

Pavel Miřejovský - Designer, Grafik, Web Developer

„Kreativní, spolehlivý a zodpovědný přístup, externista na volné noze k Vašim službám“

Mobil:607 166 763
Email:

[email protected]

ICQ:ICQ 93693779
Skype:Skype pavel.mirejovsky

Doporučení od klientů (Celkem: 18)

Robert Vlach - Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Robert Vlach (Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze)

Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Petra Havelková - Ateliér krásy The Essence - péče o pleť

Petra Havelková (Ateliér krásy The Essence - péče o pleť)

Pavla Miřejovského jsem oslovila na základě kladných hodnocení jeho klientů a mohu potvrdit, že to byla velmi dobrá volba. Spolupracovali jsme na tvorbě veškeré propagace pro můj kosmetický ateliér. Pavel se dokázal velmi dobře vcítit do mé představy a vytvořil pro můj ateliér jedinečné logo, atraktivní letáky, vizitky, dárkové poukázky a krásné webové stránky. Celá spolupráce byla velmi profesionální, svižná, kreativní a velmi příjemná. Výsledkem je dílo, ze kterého jsem nadšená. S Pavlem budu spolupracovat dále a jeho práci všude doporučuji.

Zdeněk Malina - Berry TV

Zdeněk Malina (Berry TV)

Myslel jsem si, že pojem „Zlaté české ručičky“ již leží na dně některého z oceánů planety Země. A asi by tento pojem dál dřímal v hlubinách zapomnění, nebýt grafika, „Šumachra“ ve svém oboru, Pavla Miřejovského. Na Pavla jsem narazil na jednom webu pro grafiky a i přes to, že jsem netušil, co se v něm skrývá, mě přesvědčil již krátce po startu naší spolupráce. Lidský přístup tohoto profesionála nebylo jediné co musím hodnotit kladně. Komunikace, spolehlivost, rychlost a hlavně dobře odvedená práce nás dovedla k cíli. Logo, které nám Pavel navrhl předčilo naše očekávání. A jsem si jistý, že realizací loga Berry TV pro mladého, začínajícího youtubera, to určitě neskončí. Již dnes plánujeme další spolupráci. Pavle, ještě jednou vám děkuji a přeji hodně úspěchů nejen v pracovním životě.

Zobrazit všechna doporučení